De Koerier komt naar kasteel Maurick!
22 maart @ 11:00 – 13:00
Op 22 maart spelen we op Kasteel Maurick een zinderende nieuwe aflevering van De Koerier.
In deze episode reist onze Koerier diep vijandelijk gebied in, naar Gelre, waar Hendrik van den Bergh, bevelhebber van het Spaanse ontzettingsleger, onverwacht hard heeft uitgehaald naar de Republiek. Terwijl Frederik Hendrik zijn blik op ’s-Hertogenbosch gericht houdt, wordt De Koerier ingezet voor levensgevaarlijke verkenningstochten.
Ook Vera blijft niet buiten schot: zij wordt de belegerde stad binnengesmokkeld om cruciale informatie door te geven aan de neef van onze Koerier, die in het Kruithuis werkt.
Van dichtbij ziet en hoort ze hoe zwaar de situatie binnen de muren wordt. Een spannende aflevering vol dreiging, moed en menselijkheid.
Meer informatie en het bestellen van kaarten kan op de website van Dichtbij Maurick.

Met actrice Michelle van de Ven en acteur Victor Lange (vanaf video), en opzwepende live muziek van Castello Consort. De voorstelling begint met een samenvatting van de eerdere gebeurtenissen door schrijver Stijn van der Loo.
