Interview Kristel Doreleijers

Aanstaande zaterdag 12 september is Kristel Doreleijers te gast bij boekhandel De Omslag. Tussen 10.30 en 11.30 uur wordt ze geïnterviewd door Mijke Pol over haar boek Super-Brabants. Kristel is gepromoveerd op het Brabants dialect en schreef er een heel leuk boek over.

Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom, graag wel even aanmelden via contact@boekhandeldeomslag.nl.

Wat recensies van Superbrabants:

Di boek lat zien da’t wel goe komt.’ – Klaas Dijkhoff

Kaaileuk.’ – Kluun

Een perfect cadeau voor iedereen die geïnteresseerd is in taal, binnen, maar zeker ook buiten de provincie.’ – Esther Verhoef

Superbrabants moet onmiddellijk worden toegevoegd aan het curriculum van alle Brabantse scholen.’– Frank Lammers

Een heerlijk boek over het Brabants dat zijn eigen toekomst garandeert.’ – Frits Spits

Kristel Doreleijers MA (1993) studeerde cum laude af van de bachelor Nederlandse taal en cultuur en de masters Neerlandistiek en Meertaligheid & taalverwerving aan de Universiteit Utrecht. Vanaf oktober 2019 werkt ze als promovenda onder begeleiding van prof. dr. Jos Swanenberg en prof. dr. Marjo van Koppen aan haar onderzoek naar Changing gender: taalvariatie en -verandering in geslachtsmarkering in Nederlandse dialecten.

Volg ons en deel
X (Twitter)
Visit Us
Follow Me